Movies
Ratings
1448
Crimson TideRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.5
PredatorRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Color of MoneyRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.0
A Confucian ConfusionRated ★ 4.5
The TerrorizerRated ★ 4.0
ZRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 4.5
Le BonheurRated ★ 4.5