Movies
Ratings
198
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0