Movies
Ratings
623
Okay! MadamRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- War MachineRated ★ 0.5
- Mad Dance OfficeRated ★ 5.0
Dumb MoneyRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.0- SpacemanRated ★ 0.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 2.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0- IbelinRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- The Great FloodRated ★ 0.5
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5