Movies
Ratings
30
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
PickpocketRated ★ 5.0
Highway StarRated ★ 4.0
My Week with MarilynRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0