Movies
Ratings
26
F1: The MovieRated ★ 4.0- 404 Still RemainRated ★ 2.5
- MM, UH, OH, AHRated ★ 4.0
- The Final SemesterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5- Time to Be StrongRated ★ 4.0
- Concerning My DaughterRated ★ 4.5

Concrete UtopiaRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5