Titles you rated
American HustleRated ★ 3.0- The Thief and the CobblerRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 3.5
Under One UmbrellaRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The New MutantsRated ★ 2.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
IdolRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0