Movies
Ratings
385
In the Mood for LoveRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- HavocRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0