Movies
Ratings
20
HerRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
SpyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Take OffRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0