Movies
Ratings
1360
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Rookie of the YearRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
SoulmateRated ★ 2.5- Senior YearRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0