Titles you rated
- Splash Splash Love: the MovieRated ★ 4.5
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
CircleRated ★ 1.5
HomunculusRated ★ 0.5- The MatchRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
FacelessRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0- IncantationRated ★ 2.0
It Takes More Than a Pretty Face to Fall in LoveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0- ShortcomingsRated ★ 3.5
- A Nonsense Christmas with Sabrina CarpenterRated ★ 4.0
The Joy Luck ClubRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5- Meet Me Next ChristmasRated ★ 2.0
Baby Assassins Nice DaysRated ★ 3.5