Movies
Ratings
272
Project Hail MaryRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.5- Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 4.0
- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
- Mountain LingersRated ★ 3.5
- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 2.0