Movies
Ratings
171
Stuart LittleRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5