Movies
Ratings
1188
ZootopiaRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5