Movies
Ratings
211
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0- Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0