Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5- Lost in StarlightRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0- The PactRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- The PlotRated ★ 0.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0