Movies
Ratings
1023
Mickey 17Rated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5

BooksmartRated ★ 4.5- Rebel RidgeRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.0
Cape FearRated ★ 3.0- a Wild RoomerRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 2.0
Black and BlueRated ★ 3.5- A Thousand and OneRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5