Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0- Lost in StarlightRated ★ 5.0
Red NoticeRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
RampageRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 5.0- JulesRated ★ 3.0