Movies
Ratings
436
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
The Lego Batman MovieRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0- Tinker TickerRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5