Movies
Ratings
395
BelieverRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
Romeo and JulietRated ★ 3.0
King of ComedyRated ★ 3.0
MoebiusRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0