Movies
Ratings
321
ParasiteRated ★ 4.5
Very Good GirlsRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
A DayRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5- Steel RainRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5