Movies
Ratings
546- The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
The IrishmanRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0- Small Things Like TheseRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0