Movies
Ratings
643
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5- Trolls Band TogetherRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Hi.5Rated ★ 2.5
Strange DarlingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
The Wicker ManRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 3.5
The EndlessRated ★ 4.0- The Soul EaterRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0