Movies
Ratings
106
City of GodRated ★ 3.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0- BeatRated ★ 4.0