Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5- Gloaming in LuomuRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
- The AlphabetRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0