Movies
Ratings
816
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Crimson RiversRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0- Bloody ReunionRated ★ 3.0