Movies
Ratings
975
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.0
BraveRated ★ 4.0
Battle of the SexesRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5- Dance sports GirlsRated ★ 4.0
FerdinandRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.0
The Nanny DiariesRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5