Movies
Ratings
111
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
City of FathersRated ★ 3.0
In the AislesRated ★ 3.0
PricelessRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5