Movies
Ratings
289
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5