Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 2.5
- Officer Black BeltRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5