Titles you rated
- Hurricane BiancaRated ★ 5.0
Ali Wong Baby CobraRated ★ 4.5- Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 4.5- Into the WoodsRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0- American Revolutionary: The Evolution of Grace Lee BoggsRated ★ 5.0