Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 0.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5- ZoeRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
HeartstoneRated ★ 3.0- Hotel by the RiverRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
MommyRated ★ 3.0- Sorry AngelRated ★ 4.0
- A Moment in the ReedsRated ★ 2.5
- GrassRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 3.0
PortoRated ★ 2.5
A Fantastic WomanRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
The CakemakerRated ★ 4.5