Movies
Ratings
1484
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- 3670Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BedazzledRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- DamselRated ★ 3.0