Titles you rated
DefaultRated ★ 3.5
1917Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0