Titles you rated
RashomonRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0