Movies
Ratings
352
Lady BirdRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 5.0- Midsummer MadnessRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5