Movies
Ratings
30
InceptionRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0