Movies
Ratings
818
Up in the AirRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
TetrisRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5- Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5