Titles you rated
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5