Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0- ParadiseRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0