Titles you rated
SkyfallRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FlashdanceRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
To Die ForRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
BirdyRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0