Movies
Ratings
719
Money MonsterRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5- LavaRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0