Movies
Ratings
167- Our PresidentRated ★ 5.0

Warriors of the DawnRated ★ 2.0
DenialRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
LionRated ★ 3.5- The DuelistRated ★ 3.0
- In BetweenRated ★ 4.0
Japanese Girls Never DieRated ★ 3.0
PrideRated ★ 5.0- The PlanRated ★ 4.5
- The Knitting ClubRated ★ 2.5
GeniusRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 3.5
ChocolatRated ★ 3.5
LovingRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0