Movies
Ratings
21- The Protagonist of Seolhwa's StoryRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The FallRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
SecretRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5