Movies
Ratings
68
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5- BallerinaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0