Movies
Ratings
367
Color Me TrueRated ★ 4.0- The Running ActressRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 2.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 2.5- The Golden EraRated ★ 4.0
The WordsRated ★ 3.0
Muriel's WeddingRated ★ 3.5
Closed NoteRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0