Movies
Ratings
131
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5- Sweet & SourRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5