Movies
Ratings
410
The MissionRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0- PapermanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0