Movies
Ratings
184
Hellraiser: RevelationsRated ★ 1.0
RawRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The ColonyRated ★ 3.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 5.0
Hellbound: Hellraiser IIRated ★ 4.5
HellraiserRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5