Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The NetRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The CircusRated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 3.0
IdaRated ★ 4.0
Adam's ApplesRated ★ 4.5
Promised LandRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.5
A Brand New LifeRated ★ 4.5- Jung Il-woo, My FriendRated ★ 5.0