Titles you rated
Millennium ActressRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The FuneralRated ★ 4.0
Black Widow BusinessRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 1.0
Fall GuyRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Zero FocusRated ★ 3.0
The Kids Are All RightRated ★ 4.0
Sweet and LowdownRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
The French ConnectionRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
CharadeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0